به گزارش «نود اقتصادی»، روابط عمومی و تبلیغات بیمه نوین، این شرکت از یکم تا سی‌ام بهمن در جشنواره فروش فرتاک انواع بیمه‌نامه‌های بدنه اتومبیل، آتش سوزی، مسئولیت و بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری خود را  با تخفیف و شرایط ویژه به فروش می‌رساند.

در این جشنواره علاوه بر تخفیف‌های ویژه، به افرادی که در بازه زمانی این جشنواره محصول بیمه‌ای مورد نیاز خود را خریداری کنند، به قید قرعه کمک هزینه سفر برای مشتری و همراه وی تعلق خواهد گرفت.

در جشنواره فرتاک، فروش ویژه، بیمه­‌های مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان پروژه‌های صنعتی، خدماتی، بازرگانی؛ مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان ساختمانی؛ مسئولیت حرفه‌ای هیأت مدیره مجتمع های مسکونی، اداری و تجاری و مسئولیت مدنی مدیران مراکز آموزشی با شرایط ویژه ارائه می‌شود.

بیمه‌های بدنه اتومبیل، عمر و سرمایه‌گذاری(تخفیف در هزینه‌های بیمه‌گری)، آتش‌سوزی منازل مسکونی، مراکز صنعتی و  غیر صنعتی از دیگر محصولاتی است که در این جشنواره با تخفیف ویژه ارائه می‌شوند.

علاقه‌مندان برای کسب آگاهی بیشتر از شرایط جشنواره فرتاک نوین، می­‌توانند به سامانه اینترنتی این شرکت به آدرس www.novininsurance.com  مراجعه و یا با شماره  02123047 تماس حاصل کنند.