پنج شنبه سی ام فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۰:۵۰:۵۰ قبل از ظهر

اخبار اخبار شرکتها

بهترین زمان تعویض تسمه تایم ال 90

تعویض تسمه تایم ال 90 یکی از مهم‌ترین قطعاتی است که تعمیر به موقع آن اهمیت فراوانی دارد. در صورتی که تسمه دچار خرابی، فرسودگی، پارگی و یا خرابی‌شده باشد در کارکردن موتور خودرو دچار مشکل می‌شود. برای اینکه به یک خودرو تمیز و خوب برسید بهتر است کار را به رنو وان بسپارید.

8 خرابی رایج یخچال های نوفراست سامسونگ

فیوز در یخچال های نو فراست سامسونگ دارای عملکرد محافظتی است. هنگامی که به دلایلی یخچال از حالت یخ زدایی خارج نمی شود، المنت گرمایش به گرم شدن ادامه می دهد و دمای اواپراتور از حد معینی (معمولا 60-70 درجه سانتیگراد) بالاتر می رود، بنابراین ، حفاظت فعال شده و فیوز منفجر می شود.

نمایشگاه صنعت مالی،میزبان خدمات و محصولات نوین بانک صادرات ایران

پانزدهمین نمایشگاه صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه) شاهد رونمائی از محصولات جدید بانک صادرات ایران و شرکت‌های تابعه و همچنین برپایی کلاس‌های رایگان آموزشی در جایگاه این بانک خواهد بود.

کاربرد سینی کابل در برق کشی ساختمان

ایرانیان جزو برترین تولید کننده سینی کابل در کشور و در بازار لاله‌ زار تهران بحساب می‌آید. چرا که از بهترین متریال با کیفیت و استاندارد در ساخت سینی کابل گالوانیزه گرم و سرد، با یک سری مشخصه‌ های فنی در کارگاه ایرانیان بهره میبرند. این اطلاعات شامل نحوه ساخت، فرآوری و نحوه سرهم ‌بندی و پیوند اتصالات و ابعاد است.

روش های شستشو و تمیز کردن پرده توری

پرده توری یک گزینه زیبا و کاربردی برای دکوراسیون داخلی هستند که فضای اتاق را شلوغ نکرده و اجازه می دهد نور طبیعی به راحتی به داخل نفوذ کند . توری به شکل موادی سبک و شفاف با ساختاری ظریف و نرم ساخته می‌شود، اما مانند انواع پارچه‌ها در حین استفاده در معرض آلودگی قرار می‌گیرد . با توجه به اینکه پرده های توری به طور مداوم در وضعیت عمودی قرار می گیرند، آلودگی و گرد و غبار به آرامی روی آنها را می گیرد به همین دلیل دست کم باید هر شش ماه یکبار تمیز شوند.

«نود اقتصادی» گزارش می‌دهد؛ + نمودار
۴۹ میلیارد تراکنش شاپرکی در سال ۱۴۰۲/ رشد ۱۰ درصدی


فیلم/ رئیس کمیسیون واردات اتاق بازرگانی:
یک ماه از سال گذشته ولی هنوز سامانه جامع تجارت راه نیفتاده است
فیلم/ رئیس اتاق بازرگانی تهران:
تعطیلی پنجشنبه مبانی اقتصادی کشور را در سال جهش تولید بهم می‌زند
تولید کننده محصولات پزشکی، پلیمری و دارویی در گفت‌وگو با «نود اقتصادی»:
طبق گزارش‌هایی که خواندم بیشترین میزان تخصیص ارز کشور متعلق به تجهیزات پزشکی بود

پربیننده