اخبار شرکتها-حمید احمدی مدیر تولید شرکت لوله سازی اهواز از راه اندازی پوشش FBE دولایه برای لوله‌های قطر بزرگ در این شرکت خبر داد و افزود : برای بهبود وضعیت پاشش در سایزهای بزرگ، کابین فرسوده‌ی شماره 1 پوشش تعویض و نوسازی می‌شود.

وی با بیان اینکه با توجه به تراکم پروژه‌های کارخانه‌ی چهار گفت: بنا به تاکید مدیر محترم عامل مبنی بر افزایش تولید در این کارخانه تصمیم گرفته شد با ایجاد فضای همدلی و مساعدت، کارکنان کارخانه اسپیرال، کارخانه شماره 3 و پوشش به کارخانه چهار مامور شوند.

مدیر تولید شرکت لوله سازی اهواز  یاداور شد: در ادامه همدلی و مسعادت در مدیریت تولید و با برنامه ریزی منسجم مقرر شد پرسنل کارخانه 3 برای اورهال شارژینگ کانوایر (آسانسور تغذیه) به کارخانه 4 عزیمت کنند. این تجهیز مدت مدیدیست که دچار مشکل بوده و نیاز به تعمیرات اساسی داشته که بحمدالله در این ماه این کار صورت خواهد پذیرفت.

وی اظهار کرد: توقفات پیش بینی نشده تجهیزات اکسپندر باعث کاهش تولید در ماه گذشته (فروردین) شد. دلیل آن استهلاک مکانیزم‌های حرکتی بوده که برای اصلاح این وضعیت، تصمیم گرفته شد که مکانیزم حرکت لوله در دستگاه اکسپندر از حالت هیدرولیکی به الکتریکی تبدیل شود که امیدواریم این مهم تا قبل از شروع نیمه دوم سال 1400 تحقق پیدا کند.