جمعه هشتم اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۲:۴ بعد از ظهر

اخبار اتاق بازرگانی ایران

فیلم/عضو هیات مدیره اتاق بازرگانی مشترک ایران و قطر در گفتگو با «نود اقتصادی»:
هر جلسه هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران بین ۳ تا ۵ میلیارد تومان هزینه دارد

علی غوابش افزود: هر جلسه هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ۳ تا ۵ میلیارد تومان هزینه دارد. هزینه رزرو هتل، بلیط رفت و برگشت هواپیما، هزینه ناهار و تشریفات همگی توسط اتاق پرداخت می شود. یعنی یک بازرگان پول بلیط هواپیما یا رزرو هتل برای شرکت در جلسات اتاق را ندارد؟ در اکثر اتاق‌ها قبض موبایل هیات رئیسه و رئیس اتاق توسط اتاق پرداخت می‌شود.

 نامه کارگروه اصلاح قانون اتاق بازرگانی به نمایندگان مجلس:
نگرانیم طرح اصلاح قانون اتاق با اقدامات مدیران اتاق دوباره متوقف شود

اتاق بازرگانی از همه نوع مجلسی اعم از اصولگرا و اصلاح در ارائه طرح اصلاحی قانون اتاقهای بازرگانی ترسیده است و معلوم نیست که کدام مجلس امن و ایمن باید بر سرکار بیاید که اتاق ایران او را مناسب تصویب قانون خود بداند.

خبرنگار «نود اقتصادی» بررسی کرد؛
 ۳۲۵ میلیارد هزینه اتاق بازرگانی برای سال آینده

هیات رئیسه اتاق بازرگانی ایران ۳۲۵ میلیارد تومان هزینه سال آینده خود از محل درآمدهایش را برای تصویب در تاریخ ۱۷ اسفند ماه به جلسه هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران می آورد.

فیلم/در اتاق بازرگانی چه خبر است؟

چرا برخی از اعضای اتاق بازرگانی دوست ندارند، قانون اتاق‌های بازرگانی اصلاح شود و سر این موضوع دعواست؟ ماجرای درآمدهای چند هزار میلیارد تومانی اتاق‌های بازرگانی در سال‌های اخیر چیست و این پول‌ها کجا هزینه شده است؟

محسن عامری در گفت‌وگو با پایگاه خبری اتاق ایران:
تقویت شوراهای گفت‌وگوی استانی به رفع مشکلات منطقه‌ای کمک می‌کند

مدیر دبیرخانه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی با اشاره به انتشار اولین گزارش ارزیابی و پایش عملکرد شوراهای گفت‌وگوی استانی، گفت: تقویت این شوراها ابزاری است که به بازتاب مشکلات منطقه‌ای و رفع آن کمک می‌کند.

فیلم/عضو کمیسیون عمران مجلس:
در سال ۹۹ فقط ۱.۵ درصد از تسهیلات بانکی به بخش مسکن رسیده است


پربیننده