جمعه بیست و نهم تیر ۱۴۰۳ ساعت ۲:۳۵:۱۱ قبل از ظهر

اخبار ساسان شاه ویسی

فیلم/ دبیرکل اتاق بازرگانی ایران:
در دولت قبل سه سال به شرکت رویال دات شل نفت دادیم ولی پول آن را ندادند

شاه ویسی گفت: آمریکایی‌ها کاری با دولت ندارند با مردم ایران مشکل دارند. به نظر جمهوری اسلامی در هنوز روی پاشنه ۵۰ سال پیش نمی‌گردد و کشورهایی مثل ایران و چین می‌توانند معادلات را تغییر دهند.

فیلم/تحلیلگر مسائل اقتصادی:
برای پروژه‌ای مثل پتروشیمی میانکاله هزینه و کلنگ زنی‌ می‌کنند اما ناگهان سازمان محیط زیست می‌گوید پروژه مجوز ندارد و باید متوقف شود

ساسان شاه ویسی بیان کرد: طرح‌های نیمه تمامی داریم که دولت حاضر به واگذاری آن‌ها نیست و نمایندگان مجلس باید برای آزادسازی آن‌ها تلاش کنند.

یک تحلیلگر مسائل اقتصادی در گفتگو با «نود اقتصادی»:
من به عملکرد آقای روحانی در حوزه اقتصاد نمره زیر ۱۰ می‌دهم

دکتر ساسان شاه ویسی با بیان اینکه من به آقای روحانی در حوزه اقتصاد نمره زیر ۱۰ می‌دهم، گفت: او به هیچ وجه در اقتصاد ایران قبول نشد.

تحلیلگر مسائل اقتصادی در گفتگو با «نود اقتصادی»:
یارانه ۴۵۰ هزار تومانی انداختن مردم از چاله به چاه است

دکتر ساسان شاه ویسی بیان کرد: وعده یارانه ۴۵۰ هزار تومانی انداختن مردم از چاله به چاه است و تطابقی با واقعیت اقتصاد کشور ندارد.

فیلم/مناظره چالش‌های پیش روی عضویت در FATF :
 اف ای تی را بپذیریم همان بلایی را سر ما می‌آورند که سر پاکستان و کوبا آوردند(۷)

دکتر ساسان شاه ویسی بیان کرد: رهبری می گوید تحریم‌ها برداشته شود بعد مذاکره کنیم، بلافاصله وزیر امور خارجه تعریف گام به گام را برای برداشتن تحریمها اعلام می کند. اگر به FATF بپیوندیم تازه به ما میگویند خودت پذیرفتی که اطلاعات تراکنشهای بانکی ات را به ما بدهی و باید این کار را انجام دهی، همان طور که با کوبا و پاکستان هم این کار را کردند

«نود اقتصادی» گزارش می‌دهد؛ + نمودار
رکوردشکنی صادرات فولاد در سال‌های ۱۴۰۰ تا ۱۴۰۲