شنبه بیست و سوم تیر ۱۴۰۳ ساعت ۶:۵۴:۵۹ بعد از ظهر

اخبار اکبر کمیجانی

فیلم/ رئیس‌کل اسبق بانک مرکزی:
به رئیس بانک مرکزی بابت کاهش نرخ رشد نقدینگی و مدیریت بازار ارز در یکسال اخیر تبریک می‌گویم

کمیجانی گفت: آقای فرزین توانست در برابر فشارهای بسیار زیادی که در یکسال اخیر به بانک مرکزی وارد آمد، مقاومت کرده و نرخ رشد نقدینگی را کنترل کند. او همچنین توانست در راستای کاهش تحریم‌ها با بانک‌های خارجی ارتباطات مناسبی برقرار کند.

توجیه‌گر آمارهای اقتصادی دولت روحانی همچنان در بانک مرکزی+عکس
آقای صالح آبادی! یادتان رفت پیمان قربانی را عوض کنید!

پیمان قربانی معاون اقتصادی بانک مرکزی که از دوره ولی الله سیف و در ابتدای دولت تدبیر و امید برای این سمت انتخاب شده بود و بعد از همکاری با سیف، همتی و کمیجانی، در دولت سیزدهم هم در کنار علی صالح آبادی به فعالیت خود ادامه می‌دهد و به نظر می‌رسد قصد رفتن از ساختمان میرداماد را ندارد.

عضو اتاق بازرگانی در گفتگو با «نود اقتصادی»:
بعد از رئیس کل شدن کمیجانی روند اعطای  تسهیلات به بخش تولید کندتر شده است/ آقای رئیسی! هر چه سریعتر رئیس کل جدید بانک مرکزی را تعیین کنید، بانک‌ها تسهیلات نمی‌دهند و منتظرند!

محمدرضا حسینا بیان کرد: از آقای رئیسی می‌خواهیم تا هرچه سریعتر رئیس کل جدید بانک مرکزی را مشخص کنند تا بانک‌ها به خصوص بانک‌های دولتی از بلاتکلیفی خارج شوند.

در حضور جهانگیری، بختیاری و کمیجانی انجام شد؛
تقدیر از خدمات بانک ملی ایران در زمینه محرومیت زدایی

در مراسمی که به منظور قدردانی از تلاشگران عرصه خدمت به محرومیت زدایی و ایجاد اشتغال برگزار شد، محمد رضا حسین زاده مدیرعامل بانک ملی ایران مورد تقدیر قرار گرفت.

موافقت دولت با پایان مسئولیت همتی در سمت ریاست کل بانک مرکزی

هیات وزیران با توجه به ورود همتی به عرصه تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری، با خاتمه مسئولیت وی در سمت ریاست کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران موافقت کرد.