چهارشنبه نهم آذر ۱۴۰۱ ساعت ۵:۴۸:۳۸ بعد از ظهر

اخبار کد ملی

فیلم/رئیس اسبق سازمان امور مالیاتی:
دامنه اعتراض مودیان در کشورهای دیگر به پنج درصد هم نمی‌رسد،‌ می‌دانید چرا؟ چون اگر کسی بخواهد اعتراض کند، دولت پرونده مالیاتی‌اش را رو می‌کند

علی عسگری با بیان اینکه به فنلاند رفته بودم،‌ می‌خواستم گوشی موبایل بخرم، نتوانستم،‌ چون "آی دی کارت" نداشتم، گفت: در کشورهای دیگر دنیا هر چیزی بخواهید بخرید،‌ کد ملی‌ات ثبت می‌شود،‌ آیا در کشور ما همین‌گونه است؟!

دریافت وام فرزندآوری چه مدارکی نیاز دارد؟

متقاضیان وام فرزندآوری پس از ثبت‌نام در سامانه مربوطه باید با همراه داشتن مدارکی چون اصل و کپی تمامی صفحات شناسنامه پدر و فرزند، اصل و کپی کارت ملی پدر، کدپستی ۱۰ رقمی و آدرس کامل محل سکونت و کد رهگیری ۱۰ رقمی دریافتی از سامانه پس از انجام ثبت‌نام با گذشت ۱۲ روز کاری، به شعبه مربوطه مراجعه و نسبت به تشکیل پرونده اقدام کنند.

طرح باز توزیع یارانه بنزین شروع نشده متوقف شد!

بررسی نظرات شهروندان کیش، نشان می‌دهد توقف طرح برخلاف اظهارات مسئولین به دلیل مشکلات فراوان آن بوده است نه اولویت بندی دولت!

جزئیات شرایط سفر با خودروی شخصی در نوروز ۱۴۰۱

شهروندانی که در ایام نوروز قصد تردد بین استانی با خودروی شخصی خود دارند باید مطلع باشند که برای تردد خودروهای شخصی، نیاز به مراجعه به هیچ دستگاه، سازمان و یا سامانه برای ثبت اطلاعات شخصی یا خودرویی نیست.

خبر تازه درباره زمان اجرای آزمایشی طرح بنزینی

به گفته هوشنگ فلاحتیان، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران، در حال تهیه زیرساخت‌های لازم نرم افزاری و سخت افزاری است و هر زمان که این زیرساخت‌ها آماده شود، اجرای طرح «بنزین برای همه» را انجام خواهند داد.

فیلم/معاون قرارگاه اقتصاد مقاومتی ستاد کل نیروهای مسلح:
معاون نخست وزیر روسیه خواهان واردات 80 میلیارد دلار کالا از ایران است

معاون نخست وزیر روسیه گفت، ما تحریم هستیم، به داد ما برسید، می‌خواهیم ۸۰ میلیارد دلار کالا از شما وارد کنیم


فیلم/مدیرکل دفتر مطالعات اقتصادی مرکز پژوهش‌های مجلس در گفتگو با «نود اقتصادی»:
 روسیه در دوره رونق ارزی اجازه نداد بانک مرکزی‌اش هر چقدر می‌خواهد از ارز استفاده کند

پربیننده