یکشنبه سوم تیر ۱۴۰۳ ساعت ۴:۵۳:۴ بعد از ظهر

اخبار سرمایه گذاری

جمشید نفر، عضو اتاق بازرگانی:
مهار تورم با حمایت منطقی و مستمر از تولید محقق می‌شود

جمشید نفر، عضو اتاق بازرگانی در خصوص اهمیت تولید و نقش آن در کنترل تورم گفت: اگر بتوان سرمایه‌ها را در مسیر تولید و آن هم تولیدی که در آن رانت و حمایت‌های غلط نباشد، هدایت کرد،‌ تولید به صورت خودکار تورم را کنترل می‌کند، اما اگر به سمت تولیدی پر از رانت و یا تولیدی که هدف آن نجات یک بخش از اقتصاد است، حرکت کنیم نه تنها مشکلی حل نمی‌شود بلکه قطعا به مشکلات کشور افزوده خواهد شد.

سایت های کرادفاندینگ در ایران را می‌شناسید؟ 

در حال حاضر سایتهای مختلفی در کشور خدمات مربوط به سرمایه گذاری کرادفاندینگ را ارائه می‌دهند. در ادامه تعدادی از سایت های کرادفاندینگ در ایران را معرفی می‌کنیم.

یک تحلیل‌گر اقتصادی:
بورس بهترین بازار برای سرمایه‌گذاری است

عطا بهرامی بیان کرد: با جمع شدن نوسانات ارزی، بازار سرمایه طی دو الی سه ماه آینده بسیار جذاب شده و با منطق بازار سرمایه اداره خواهد شد.

فیلم/رئیس کمیسیون حمل و نقل و لجستیک اتاق بازرگانی ایران در گفتگو با «نود اقتصادی»:
متاسفانه شرکت راه‌آهن اجازه حضور بخش خصوصی را نمی‌دهد

علی حسینی بیان کرد: دخالت توامان شرکت راه‌آهن در سیاستگذاری و بهره‌برداری ریل، دست ایران را برای مشارکت در کریدور کمربند و راه چین بسته است.

فیلم/سفیر سابق ایران در هند:
حداقل در این دولت گوش شنوا برای شنیدن مشکلات هست

علی چگینی بیان کرد: هیچ سرمایه‌گذار ترکی را نمی‌توانید پیدا کنید که در بدترین و سخت‌ترین شرایط و فشار اقتصادی، سرمایه‌اش را از ترکیه خارج کرده باشد، اگر پیدا کردید، به شما جایزه خواهم داد.