شنبه بیست و سوم تیر ۱۴۰۳ ساعت ۵:۳۸:۹ بعد از ظهر

اخبار بانک رفاه

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد:
هم‌افزایی خانواده بزرگ وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بهره‌وری فعالیت‌ها را افزایش می‌دهد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: حدود 45 میلیون نفر از جمعیت کشور از مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خدمت دریافت می‌کنند و هم‌افزایی بین سازمان‌ها، صندوق‌ها و بانک‌های زیرمجموعه این وزارتخانه می‌تواند بهره‌وری فعالیت‌ها را افزایش دهد.

برای شرکت‌های سیمان فارس، کاشی و سرامیک سعدی و پنجره آریا
انتشار اوراق گواهی سپرده خاص بانک رفاه کارگران تمدید شد

به‌دنبال استقبال مشتریان ارجمند بانک رفاه کارگران و با هدف حمایت از تولید ملی و اشتغالزایی، انتشار اوراق گواهی سپرده مدت‌دار ویژه سرمایه‌گذاری (خاص) برای شرکت‌های سیمان فارس، کاشی و سرامیک سعدی و پنجره آریا از سوی این بانک تمدید شد.

بانک رفاه کارگران صندوق‌های سرمایه‌گذاری با مشارکت مردم ایجاد می‌کند

مدیرعامل بانک رفاه کارگران گفت: برای تحقق اهداف شعار سال 1403، صندوق‌های سرمایه‌گذاری با مشارکت مردم از سوی این بانک ایجاد خواهد شد.

جوایز قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک رفاه کارگران اعلام شد

مهلت افتتاح حساب یا تکمیل موجودی و ترکیب اولیه جوایز قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز ریالی و ارزی بانک رفاه کارگران در سال 1402 اعلام شد.

مدیرعامل این بانک تصریح کرد
حمایت بانک رفاه کارگران از سرمایه‌گذاران عمانی

محاد سعید بن باعوین وزیر کار سلطنت عمان که با هدف آشنایی با ظرفیت‌های اقتصادی شرکت‌های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و برگزاری نشست‌های دوجانبه در حوزه‌های کار، اشتغال و آموزش‌های فنی و حرفه‌ای به ایران سفر کرده است، با دکتر اسماعیل للـه‌گانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران دیدار و گفت‌وگو کرد.