یکشنبه هفدهم اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲:۵۵:۸ بعد از ظهر

اخبار ریاست جمهوری

فیلم/عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در دوره نهم در گفتگو با «نود اقتصادی»:
 هزینه‌های جاری دولت وحشتناک بالا رفته است

موسی الرضا ثروتی گفت: هر دولت و رئیس جمهوری می‌آید افرادی که در ستادش بودند را وارد نهاد ریاست جمهوری می‌کند. رئیس مجلس ۷۰ نفر را از بیرون وارد مجلس شورای اسلامی کرده است. مجلس خودش قانون مدیریت خدمات کشوری را اجرا نمی‌کند و کارمندانش حقوق‌های بالا می‌دهد. مدیرکل پشتیبانی مجلس در دوره قبلی در خانه نشسته و حقوق می‌گیرد!

احتمال الکترونیکی شدن انتخابات ۱۴۰۰ با تداوم شیوع کرونا

معاون سیاسی وزیر کشور گفت: هنوز قانون جدید برای انتخابات ابلاغ نشده و تا آن زمان، قاعدتا طبق قانون قبل عمل خواهیم کرد و البته احتمال الکترونیکی شدن انتخابات با توجه به شیوع کرونا وجود دارد.

در گزارش خزانه داری کل کشور منتشر شد؛‌
پرداخت‌های سخاوتمندانه و میلیاردی به نهاد ریاست جمهوری در یک ماه/نهاد ریاست جمهوری 4 مرتبه از خزانه‌داری کل کشور پول دریافت کرده است

همچنین بر اساس ردیف شماره 87 گزارش خزانه‌داری، نهاد ریاست جمهوری در تاریخ 29 فروردین مبلغ 31 میلیارد ریال از خزانه‌داری کل کشور دریافت کرده است که بابت هزینه‌های اجتناب‌ناپذیر بوده است.

تسهیلات 12 هزار میلیارد تومانی تا پایان سال جذب نمی شود

سیدابوالفضل رضوی با بیان اینکه سقف تسهیلات برای هر طرح، 2 میلیارد تومان است، گفت: اگر بیش از آن بود با تصویب کارگروه ملی متشکل از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رئیس سازمان برنامه و بودجه و معاونت توسعه روستایی اختصاص داده خواهد شد.

لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی به بهارستان رسید

در صورتی که عدم انجام تکالیف مقرر ناشی از غفلت و سهل انگاری باشد مرتکب به یک­ ماه تا شش ماه انفصال از خدمت محکوم خواهد شد. مدیران و کارکنان سایر دستگاه­های حاکمیتی و بخش‏های غیردولتی در صورت عدم انجام تکالیف مقرر در این ماده به استثنای بند (هـ)، به مجازات حبس تعزیری یا جزای نقدی درجه شش محکوم می‏ شوند.

بررسی «نود اقتصادی» نشان می‌دهد+سند
واردات ایران از انگلیس ۸۴ برابر صادرات است


فیلم/اقتصاددان و تحلیلگر مسائل اقتصادی در گفتگو با «نود اقتصادی»:
پذیرش CFT و پالرمو ما را در مقابل تحریم‌های هوشمند خلع سلاح می‌کند
فیلم/رئیس اتحادیه قنادان و شیرینی فروشان تهران در گفتگو با «نود اقتصادی»:
 ۲۰۰ واحد شیرینی‌فروشی، امسال به دلیل کسادی، تغییر شغل دادند!

پربیننده