یکشنبه سوم تیر ۱۴۰۳ ساعت ۵:۸:۵۱ بعد از ظهر

اخبار ایران خودرو

«نود اقتصادی» گزارش می‌دهد؛ + نمودار
سایپا و ایران‌خودرو در جا زدند/تولید رشد نکرد

براساس آمارهای اعلام شده در گزارش ماهانه دو خودروساز بزرگ کشور، در ۱۲ ماهه سال ۱۴۰۲ تولید گروه ایران‌خودرو ۵۵۶ هزار و ۴۰۲ دستگاه بوده که نسبت به تولید ۵۸۳ هزار و ۲۳۴ دستگاه سال ۱۴۰۱ با کاهش ۴.۶ درصدی روبرو شده است.

«نود اقتصادی» گزارش می‌دهد؛ + جدول
تولید ایران‌خودرو ۸ درصد کاهش یافت

شرکت ایران‌خودرو در گزارش رسمی به سازمان بورس که روی سامانه کدال جهت اطلاع سهامداران به طور عمومی منتشر شده، اعلام کرد که مجموع تولید محصولات سواری این شرکت در ۱۱ ماه نخست امسال به کمتر از ۴۹۲ هزار دستگاه رسیده است.

«نود اقتصادی» گزارش می‌دهد
تولید خودروی سواری در ایران‌خودرو ۶ درصد کاهش یافت

در گزارش رسمی شرکت ایران‌خودرو به سازمان بورس، میزان تولید محصولات سواری این شرکت در ۱۰ ماه نخست امسال ۴۴۴ هزار و ۴۷۱ دستگاه اعلام شده است.

واکنش ایران خودرو به گزارش «نود اقتصادی»

گروه صنعتی ایران‌خودرو برخلاف ادعای مطرح شده در 90 اقتصادی مبنی بر کاهش تیراژ تولید، در 9 ماهه امسال توانسته در دو بخش سواری و تجاری بیش از 409 هزار دستگاه خودرو تولید کند که بیش از 11 هزار دستگاه بیش‌تر از مدت مشابه سال گذشته بوده است. 

توضیحات ایران خودرو در مورد مطلب «نود اقتصادی»

در پی انتشار مطلبی در سایت و کانال تلگرام نود اقتصادی درخصوص افزایش تعداد نیروی انسانی در شرکت ایران خودرو، با عنوان «افزایش 2600 نفری کارکنان شرکت ایران خودرو با وجود زیان سنگین» موارد زیر برای استحضار و طبق ماده 23 قانون مطبوعات، درج در سایت و کانال تلگرامی ارسال می‌شود.