یکشنبه بیست و هشتم دی ۱۳۹۹ ساعت ۷:۳۱:۴۴ بعد از ظهر

اخبار بورس

 بیشترین درآمدهای خانوارهای شهری در سال ۹۸ از محل‌های متفرقه به دست آمده است

در سال گذشته در چهار دهک اول درآمدی، بیشترین درآمد پولی سالانه خانوار شهری از محل حقوق بگیری بخش خصوصی و تعاونی بوده است اما از دهک پنجم به بعد، بیشترین درآمد پولی یک خانوار شهری حاصل درآمدهای متفرقه بدون احتساب یارانه و کمک هزینه از جمله حقوق بازنشستگی، اجاره بهای مسکن شخصی، درآمدهای بورسی، سپرده بانکی، ارث و مواردی از این دست بوده است.

«عرضه اولیه» از سر گرفته می‌شود / کدام نمادهای بورسی در صف انتظارند؟

در حالی که چند هفته‌ای است از عرضه اولیه جدیدی خبری نبوده اما با اعلام عرضه اولیه سرخابی‌ها در دهه فجر، به نظر می‌رسد سهامداران در روزهای آتی شاهد عرضه اولیه نمادهای جدیدی باشند.

رئیس دانشکده اقتصاد دانشگاه خوارزمی:
حقوقی‌ها حمایت لازم را از بازار سرمایه انجام نمی دهند

وحید شقاقی شهری بیان کرد: حقوقی‌های بازار سرمایه در شرایطی که باید از سهام خود در قیمت‌هایی که الان است، حمایت کنند، شاهد هستیم، خود در صدر صف فروش قرار می‌گیرند.

واکنش معاون اول روحانی به نوسانات بورس

جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه بعد از نشست شما با دست‌اندرکاران بورس، این بازار ریزشی شد گفت: فردای جلسه ما شاخص بورس افزایشی شد.

استقلال و پرسپولیس در دروازه شورای‌پذیرش‌ بورس

در حالی که وعده‌های واگذاری سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس هر سه ماه یکبار تمدید می‌شود، وزیر ورزش و جوانان در تازه‌ترین اظهار نظر خود گفته سرخابی‌ها در دروازه شورای‌پذیرش بورس هستند.

«نود اقتصادی» بررسی کرد + سند
ایران در سال ۱۴۰۰ هم واردکننده گندم خواهد بود؟


پربیننده