سه شنبه چهارم اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۱۱:۲۹ قبل از ظهر

اخبار ایمیدرو

«نود اقتصادی» بررسی می‌کند؛
ایمیدرو بخش زیادی از صورت مالی را سانسور کرد!

براساس اطلاعات صورت مالی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، این شرکت در نیمه نخست سال ۱۴۰۲ بخش مهمی از اطلاعات صورت مالی خود که مربوط به هزینه‌های اداری-عمومی است از صورت مالی خود حذف و سانسور کرده است. برای مثال، در صورت مالی این شرکت اطلاعات بخش ۷ تا ۱۱ حذف شده است.

«نود اقتصادی» گزارش می‌دهد؛
حق‌الزحمه مشاوران ایمیدرو سالانه ۴۰ تا ۴۲ میلیارد تومان

براساس اطلاعات صورت مالی ایمیدرو، حق‌الزحمه مشاوران گروه در سال ۱۴۰۰ حدود ۴۲ میلیارد و ۴۰۷ میلیون تومان بوده که از این مقدار، نزدیک به ۴۰ میلیارد تومان مربوط به سازمان بوده و مابقی مربوط به شرکت‌های گروه بوده است.

فیلم/از مدیران سابق ایمیدر در گفتگو با «نود اقتصادی»:
جعفری مدیرعامل ایمیدرو شریک جرم عظیمیان در تخلفات فولاد مبارکه است

سالار باوند با بیان اینکه بخش عمده سهام فولاد مبارکه دولتی است، بنابراین حاکمیت دولتی دارد و دولت برای آن تصمیم می‌گیرد، گفت: مدیرعامل فولاد مبارکه و سه عضو هیات مدیره این شرکت توسط ایمیدرو انتخاب می‌شود، بنابراین جعفری مدیرعامل ایمیدرو باید در خصوص تخلفات صورت گرفته در این شرکت پاسخگو باشد.

توضیحات ایمیدرو به خبر نود اقتصادی

ایمیدرو با انتشار توضیحاتی به خبر منتشر شده در نود اقتصادی واکنش نشان داد.

فیلم/عضو اتحادیه صادرکنندگان فرآورده های نفت، گاز و پتروشیمی ایران در گفتگو با «نود اقتصادی»:
 مدیران روحانی در ایمیدرو حضور پرقدرت دارند و نمی‌گذارند کار کنیم، پروژه‎‌ها راهم مختل می‌کنند؛ آقای وزیر! اخراجشان کن

مهدی کرم پناه بیان کرد: آقای رئیسی بارها تاکید کرده از مسببان وضع موجود استفاده نکنید، آنوقت آقای فاطمی امین، در مجموعه ایمیدرو از مدیران دولت روحانی استفاده کرده است! آقای وزیر! مدیران دولت قبل را برکنار کن، آنها همان رویه هایی را دنبال میکنند که در دولت قبل انجام میدادند.

پربیننده