سه شنبه چهارم اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۴:۲۳ قبل از ظهر

اخبار محمدصادق قنادزاده

معاون ارتقای کسب و کارهای بین‌المللی سازمان توسعه تجارت ایران تشریح کرد
8 دستاورد و توافق مهم سفر وزیر صمت و هیات همراه به تاشکند/ توسعه مناسبات اقتصادی با ازبکستان

سیدمحمدصادق قنادزاده، معاون ارتقای کسب و کارهای بین‌المللی سازمان توسعه تجارت ایران با اشاره به دستاوردهای سفر وزیر صمت و هیات تجاری به کشور ازبکستان و توافقات صورت گرفته، به بیش از هشت مورد از مهم‌ترین توافقات صورت گرفته در دیدارهای صورت گرفته وزیر صمت و مقامات ازبکستانی اشاره کرد

نشست هماهنگی معرفی فرصت‌های تجاری ایران و عربستان برگزار شد

نشست هماهنگی معرفی فرصت‌های تجاری جمهوری اسلامی ایران و عربستان سعودی با حضور مسئولان سازمان توسعه تجارت ج. ا. ایران، نمایندگان بخش خصوصی و با استقبال فعالان اقتصادی برگزار شد.

فیلم/ معاون سازمان توسعه تجارت:
عضویت ایران در پیمان‌های مهم بین المللی در دولت سیزدهم بی‌سابقه بود

قنادزاده گفت: ۸۰ درصد انرژی و ۵۰ درصد جمعیت دنیا در بریکس است. طبق توافقنامه‌ای که به زودی امضا می‌کنیم تعرفه تجارت ۸۷ درصد کالاها با کشورهای اوراسیا صفر می‌شود. ارتباط با عربستان راه ما برای ارتباط با بسیاری کشورهای منطقه را باز کرد و فرصت برای استفاده از منابع بانک توسعه اسلامی را فراهم کرد.

برگزاری مراسم روز ملی صادرات با حضور رئیس جمهور

سید محمدصادق قنادزاده، معاون ارتقای کسب و کارهای بین‌المللی سازمان توسعه تجارت ایران و قائم مقام ستاد برگزاری روز ملی صادرات، با اشاره به برگزاری روز ملی صادرات در تاریخ 29 مهرماه با حضور رئیس جمهوری از تغییرات صورت گرفته در فرایند انتخاب صادرکنندگان نمونه و ممتاز امسال خبر داد.

فیلم/ معاون سازمان توسعه تجارت:
اتاق‌های بازرگانی مشترک یک طنز تلخ در کشورند

قنادزاده گفت: بعضی اتاق‌های بازرگانی مشترک حتی نظیر خارجی هم ندارند.

پربیننده