دوشنبه ششم تیر ۱۴۰۱ ساعت ۷:۵۷:۳۴ بعد از ظهر

اخبار سید محمد آقامیری

آغاز رزمایش بزرگ محرومیت زدایی جهاد دامپزشکی در مناطق عشایری چهارمحال و بختیاری

رزمایش بزرگ محرومیت زدایی جهاد دامپزشکی در مناطق عشایری چهارمحال و بختیاری با همکاری سازمان دامپزشکی و قرارگاه محرومیت زدایی سپاه استان چهارمحال و بختیاری و سازمان بسیج عشایری افتتاح و برگزار شد.

در کمترین زمان ممکن رقم خورد
تسریع در ترخیص کالاهای کشاورزی در بندر امام‌خمینی (ره) با حضور نماینده وزیر و رئیس سازمان دامپزشکی کشور

معاون وزیر و رئیس سازمان دامپزشکی کشور به نمایندگی از سوی وزیر جهادکشاورزی جهت حل و فصل قانونی ترخیص کالاهای کشاورزی و کاهش ماندگاری آنها در انبار بنادر، عازم بندر امام خمینی(ره) در خوزستان شد.

فیلم/رئیس سازمان دامپزشکی:
با حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی قیمت دارو و واکسن تغییری نمی‌کند

محمد آقامیری با بیان اینکه با حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی قیمت دارو و واکسن تغییری نمی‌کند، گفت: بزودی قیمت برخی از داروهای دامی کاهش پیدا می‌کند.

معاون وزیر و رئیس سازمان دامپزشکی کشور در جمع خبرنگاران اعلام کرد:
حذف ارز ترجیحی هیچگونه تأثیری بر قیمت دارو، واکسن و مواد بیولوژیکی در حوزه دامپزشکی ندارد/ آغاز عملیات واردات گوشت قرمز از ونزوئلا و نیکاراگوآ 

رییس سازمان دامپزشکی کشور، از عدم افزایش قیمت قیمت دارو، واکسن و مواد بیولوژیکی دامی با حذف ارز ترجیحی خبر داد و گفت: برنامه هایی در دست داریم که قیمت دارو و واکسن را کاهش نیز خواهد داد.

نخستین نشست قرارگاه محرومیت‌زدایی در سازمان دامپزشکی کشور با حضور اعضای این قرارگاه و جمعی از مدیران ارشد این سازمان برگزار شد

اعلام آمادگی فرمانده قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای همکاری در مأموریت های قانونی سازمان دامپزشکی کشور در اولین نشست قرارگاه محرومیت‌زدایی جهاد دامپزشکی.

«نود اقتصادی» بررسی کرد+جدول
درآمد ۲ میلیون تومانی دولت از مالیات خانه‌های خالی 


فیلم/فعال صنعتی شهرک‌های عباس‌آباد و شنزار در گفت‌وگو با «نود اقتصادی»:
بیش از ۲٠ روز است که برق شهرک‌های صنعتی قطع می‌شود/ وضعیت قطعی‌های برق واحدهای تولیدی احتمالا تا شهریور ادامه داشته باشد
دبیر اتحادیه فروشندگان مصالح ساختمانی در گفت‌وگو با «نود اقتصادی»:
دولت قانون قطع برق تولیدکنندگان را سخت تر از گذشته کرده است

پربیننده