پنج شنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ ساعت ۳:۴:۵ بعد از ظهر

اخبار وزارت جهاد کشاورزی

برگزاری مانور نظارت بر مراکز تامین و تولید کالاهای اساسی کشاورزی/ بازوهای نظارتی کشور وارد عمل شدند

مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالای اساسی وزارت جهاد کشاورزی در مراسم آغاز مانور نظارت بر مراکز تامین، تولید و بسته بندی کالاهای اساسی و محصولات کشاورزی، گفت: این مانور با حضور رئوسای جهاد کشاورزی استان و مدیران جهاد کشاورزی شهرستان ها و همراهی وزارت کشور، اتاق اصناف و امنیت اقتصادی آغاز شده است.

کمیته تغییر اقلیم وزارت جهاد کشاورزی به زودی راه اندازی می شود/تاکید بر شناسایی ردپای کربن و کاهش گازهای گلخانه ای

مدیرکل دفتر محیط زیست، توسعه پایدار و امور فناوری وزارت جهاد کشاورزی از راه اندازی کمیته تغییر اقلیم در آینده نزدیک خبرداد.

سقف تولید برداشته شد/ تشکیل ستاد مرکزی و استانی تامین ماه مبارک رمضان و شب عید

وزیر جهادکشاورزی افزایش تولید با هدف صادرات را حمایت از تولید کننده و اقتصاد کشاورزی دانست و بر تامین نیاز داخل، تکمیل ذخایر راهبردی و حضور در بازارهای جهانی تاکید کرد.

جریمه ۸۷ میلیارد تومانی دو کارخانه لبنیات در استان تهران

مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالای اساسی وزارت جهاد کشاورزی از جریمه ۸۷ میلیارد تومانی دو کارخانه لبنیات در استان تهران در روز جاری خبر داد.

«نود اقتصادی» بررسی می‌کند؛
برنامه وزارت جهاد کشاورزی برای واردات ماهی ارزان قیمت در عین رشد و حمایت از تولید داخلی/ شیلات مانع اصلی!

در روزهای گذشته طی مراسم افتتاحیه هفتمین نمایشگاه بین المللی شیلات، علی الویری مدیرعامل اتحادیه ماهیان گرمابی با انتقاد از سیاست های وزارت جهاد کشاورزی مدعی شد که علی رغم دپوی ماهی تولید داخل در انبارها با موافقت قائم مقام وزارت جهاد کشاورزی قرار است مجوز واردات ماهی تیلا پیا صادر شود.

«نود اقتصادی» گزارش می‌دهد؛ + جدول
رشد ۱۰ تا ۳۰ درصدی تولید تایر در بهار ۱۴۰۳


پربیننده