جمعه بیست و نهم تیر ۱۴۰۳ ساعت ۱:۵۱:۵۶ قبل از ظهر

آرشیو مهمترین مطالب

«نود اقتصادی» گزارش می‌دهد؛ + سند
هزینه ۹۱۱ میلیارد تومانی شرکت دولتی ملی مس برای ورزش و بلاعوض

براساس اطلاعات صورت مالی گروه ملی مس، این شرکت دولتی در سال ۱۴۰۲ بیش از ۶۲۲ میلیارد تومان برای ورزش و حدود ۲۸۹ میلیارد تومان نیز به صورت بلاعوض هزینه کرده است.

«نود اقتصادی» گزارش می‌دهد؛
دلار وارد کانال ۵۷ هزار تومان شد

گزارش‌ها از بازار ارز حاکی از این است که صبح امروز نرخ دلار در بازار آزاد وارد کانال ۵۷هزارتومان شده است. به نظر می‌رسد با فراررسیدن ایام محرم و صفر و رکود در بازارهای طلا و سکه و ارز روند، قیمت‌ ارز در همین محدوده باقی خواهد ماند و باید منتظر ثبات در بازار ارز طی هفته‌های آینده باشیم.

فیلم/ مدیرعامل راه آهن:
انتقال زغال سنگ روسیه به هند در کمتر از ۵ روز در مسیر ایران نشان داد که فرق می کند چه کسی رئیس جمهور باشد

میعاد صالحی گفت: برای اولین بار در تاریخ ایران ۷۹ واگن در خرداد و ۶۰ واگن در تیر ماه زغال سنگ روسیه را ترانزیت کردیم. انتقال زغال سنگ روسیه به هند ۵۰ روز طول می کشید ولی از مسیر ایران کمتر از ۵ روز شد.

«نود اقتصادی» گزارش می‌دهد؛ + نمودار
ارزش وزنی صادرات ایران رکورد برجام را شکست

براساس داده‌های گمرک ایران؛ ارزش وزنی صادرات غیرنفتی کشورمان در دوماهه نخست امسال به ۲۳ میلیون و ۴۶۰ هزار تن رسیده که نسبت به مدت مشابه سال ۱۴۰۲ حدود ۸/۵ درصد و نسبت به مدت مشابه سال ۱۴۰۰ بیش از ۲۴ درصد رشد داشته است.

«نود اقتصادی» گزارش می‌دهد؛ + جدول
افزایش ۱۵ درصدی مصرف برق کشور در تیرماه نسبت به تیرماه ۱۴۰۰

براساس آمارهای ارائه شده از سوی شرکت مدیریت شبکه برق ایران، میزان مصرف برق کشور در روزهای گذشته به رکورد ۷۷ هزار مگاوات رسیده که این عدد عجیب‌ترین مقدار مصرف برق ثبت شده در یک دهه اخیر است.

«نود اقتصادی» گزارش می‌دهد؛ + نمودار
رکوردشکنی صادرات فولاد در سال‌های ۱۴۰۰ تا ۱۴۰۲