چهارشنبه سی و یکم شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۳:۳۸ بعد از ظهر

اخبار غلامحسین شافعی

 رئیس اتاق بازرگانی ایران:
اقتصاد ایران در حد فاصل سال‌های ۹۶ تا ۹۹، ۱۱ درصد کوچک شده است

غلامحسین شافعی بیان کرد: در بازه سال‌های ۹۶ تا ۹۹ اقتصاد کشورمان حدود ۱۱ درصد کوچک شده و سهم اقتصاد ایران از اقتصاد جهانی در این ۴ دهه گذشته به نصف تقلیل یافته است.

کلیات اصلاح قانون اتاق بازرگانی در کمیسیون اقتصاد مجلس تصویب شد

 وظیفه بررسی جزئیات اصلاح قانون اتاق‌های بازرگانی به کارگروه مشترک مرکز پژوهش‌های اتاق بازرگانی و مجلس، وزارت صمت و کمیسیون اقتصادی مجلس سپرده شد

فیلم/عضو اتاق بازرگانی شیراز در گفتگو با «نود اقتصادی»:
آقای شافعی! شما اتاق بازرگانی را مثل "پاپ" در واتیکان اداره می‌کنید/ اتاق بازرگانی در ۱۰ سال اخیر ۱۰ هزار میلیارد تومان درآمد داشته، با این پول‌ها چه کرده است؟

غلامحسین شعرا بیان کرد: نزدیکان رئیس اتاق بازرگانی ایران ریشه‌های اصلاحیه قانون اتاق بازرگانی را یک اختلاف استانی تلقی می‌کنند در حالی که این یک دروغ محض است. شما رئیس دفتر رئیس جمهور را رئیس اتاق بازرگانی کردید و در طبقات مختلف دولت چندین بازنشسته دولتی را جا دادید.

رئیس اتاق بازرگانی ایران:
در ایران به جای برندسازی برند کُشی به راه افتاده است

غلامحسین شافعی بیان کرد: به‌دفعات دیده‌ایم و شنیده‌ایم که یک فعال اقتصادی، عمر خود را صرف توسعه و حضور در یک بازار بین‌المللی و جلب اعتماد مشتریان خارجی خود نموده اما یک مقررات یا بخشنامه یا دستورالعمل جدید صادرات کالای او را ممنوع و تجارت وی را نابود کرده است.

رئیس اتاق بازرگانی ایران:
 اتاق بازرگانی با ارز ۴۲۰۰ تومانی به شدت مخالف است

غلامحسین شافعی بیان کرد: ما در اردیبهشت سال ۹۷ نظر اتاق بازرگانی درباره ارز ۴۲۰۰ تومانی که مبنی بر مخالفت شدید با این سیاست بود، را رسما اعلام کردیم.

«نود اقتصادی» بررسی کرد + سند
بانک مسکن نام مدیران دریافت‌کننده وام‌های قرض‌الحسنه ۳۰ ساله را سانسور کرد


اقتصاددان و تحلیلگر مسائل اقتصادی در گفتگو با «نود اقتصادی»:
دولتمردان گذشته با ربط دادن FATF به واکسن به دنبال تحقق منافع خودشان بودند
فیلم/ اقتصاددان و تحلیلگر مسائل اقتصادی در گفتگو با «نود اقتصادی»:
 رئیس کل جدید بانک مرکزی در چینش مدیران نظام بانکی دقت کند/ برخی سهامداران بانک‌ها، لابی کرده و معاونین بانک مرکزی را تعیین میکنند 

پربیننده