سه شنبه بیست و نهم خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۲:۱۴:۵۴ قبل از ظهر

اخبار اتاق بازرگانی

کرمان آیدکس به دنبال جذب سرمایه‌گذاری با توان بخش خصوصی و حمایت دولت است

کرمان‌آیدکس با هدف تقویت جذب سرمایه‌گذاری، معرفی فرصت‌ها و ارائه الگوهای ملی در این حوزه، برگزار می‌شود و در نشست خبری این رویداد، بر عزم این همایش برای جذب سرمایه‌گذاری با توان بخش خصوصی و حمایت دولت تاکید شد.

مرزهای جغرافیایی صادرات فرش باید توسعه پیدا کند

کمیسیون‌های تخصصی اتاق ایران در حاشیه نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی (ایران اکسپو 2024)، پنل‌های تخصصی را در بخش‌های مختلف برگزار کردند. طبق برنامه، کمیسیون فرش، هنر و صنایع‌دستی اتاق ایران پنل تخصصی «ارائه ظرفیت‌ها و توانمندی صادراتی فرش دستباف» با حضور سخنرانان بخش خصوصی و بخش دولتی برگزار شد.

حرکت هماهنگ اجزای اکوسیستم اقتصادی، توسعه را ممکن می‌کند

معاون کمیسیون‌ها، مجامع و شوراهای اتاق ایران در حاشیه نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی گفت: برای توسعه اقتصادی باید تمام اجزای اکوسیستم اقتصادی کشور هماهنگ و دقیق حرکت کنند، چراکه این اجزا در ارتباط مستقیم با هم قرار دارند.

اعتراض روسای اتاق‌ها به ابطال انتخابات اتاق آبادان و پلمب ساختمان آن

روسای اتاق‌های سراسر کشور نسبت به ابطال انتخابات اتاق آبادان توسط شورای عالی نظارت بدون طی شدن روند قانونی و به تبع آن پلمب ساختمان این اتاق اعتراض کردند.

یگانه راه بهبود وضعیت اقتصادی، افزایش توان تولید و صادرات است

نایب‌رئیس اتاق ایران با تأکید بر لزوم برنامه‌ریزی دولت برای مهار تورم، تاکیدکرد: یگانه راه بهبود وضعیت اقتصادی و از بین بردن فقر، افزایش توان تولید و صادرات کشور است و باید تولید رقابت‌پذیر را تقویت کنیم.

فیلم/ اقتصاددان و استاد اقتصاد دانشگاه تهران:
بانک مرکزی عزم جدی برای کاهش تورم دارد


فیلم/ نایب‌رئیس اتحادیه فرش دستباف:
فرش‌های قاچاق افغانی از مرزهای رسمی با تریلی وراد کشور می‌شوند
فیلم/ نماینده مردم تهران در مجلس:
ملت نگذارید دولت روحانی تکرار شود/ هزینه دولت روحانی برای کشور از جنگ بیشتر است

پربیننده