چهارشنبه بیست و پنجم تیر ۱۳۹۹ ساعت ۷:۱۷:۴۸ قبل از ظهر

اخبار مجلس

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:
 ضعف دیپلماسی اقتصادی ما را از بازار کشورهای همسایه دور کرده/ هنوز به صادر کننده به عنوان یک جهادگر اقتصادی نگاه نمی‌کنیم

محمد علیپور بیان کرد: ما هنوز به صادر کننده همانند یک جهادگر اقتصادی نگاه نمی‌کنیم در صورتی که کشورهای دیگر برای صادرکنندگان‌شان تسهیلات و مشوق‌هایی در نظر می‌گیرند که برای صادرات انگیزه بیشتری پیدا کنند.

ردپای واسطه‌ها در افزایش ضرایب قیمتی زنجیره فولاد/ درخواست انجمن فولاد از مرکز پژوهش‌های مجلس

قیمت گذاری زنجیره فولاد در حالی هنوز به نتیجه‌ای نرسیده که اختلافات موجود میان فولادی‌ها و معدنی‌ها در درصدهای مورد موافقت دو طرف اصلی‌ترین دلیل این عدم تصمیم گیری عنوان شده است.

نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس:
میزان ذخیره محصولات استراتژیک به شش ماه افزایش یافت

محمدجواد عسکری بیان کرد: بر اساس مصوبه شورای امنیت ملی باید محصولات استراتژیک به میزان مصرف شش ماه در سال ذخیره شود این میزان در گذشته سه ماه بود.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس:
کاهش سهم درآمدهای نفتی در بودجه حاصل برنامه ریزی و هدف گذاری دولت نبوده/ سازمان برنامه یک سطر هم درباره اصلاح ساختار بودجه به مجلس نداده

احسان خاندوزی با بیان اینکه کاهش درآمدهای نفتی در بودجه حاصل برنامه ریزی و هدف‌گذاری پیشین و فعال بودجه‌ریز ما نبوده است، گفت: دولت و سازمان برنامه باید پاسخ بدهد که آیا یک سطر لایحه در مورد اصلاح ساختار بودجه به مجلس داده یا خیر!

در پیشخوان «نود اقتصادی» بخوانید؛
صفحه نخست روزنامه‌های اقتصادی دوشنبه ۲۳ تیر

تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های اقتصادی کشور که صبح امروز ۲۳ تیر در پیشخوان مطبوعات عرضه می‌شود، مشاهده می کنید.

فیلم/رئیس اسبق اتاق بازرگانی تهران در گفتگو با «نود اقتصادی» مطرح کرد؛
تمدید کارت بازرگانی متهم فراری توسط هیات رئیسه اتاق بازرگانی!


پربیننده