دوشنبه دهم بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۰:۳۸ قبل از ظهر

اخبار پوشش بیمه

زائران مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام (ره) تحت پوشش بیمه البرز قرار می‌گیرند

زائران داخلی و خارجی شرکت کننده در مراسم سی و سومین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) در سال 1401 تحت پوشش بیمه البرز قرار می گیرند.

فیلم/مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در گفت‌وگو با «نود اقتصادی»:
 در دولت سیزدهم تمام خدمات، جراحی‌ها و داروهای تخصصی ناباروری تحت پوشش بیمه قرار گرفت

میرهاشم موسوی بیان کرد: بیمه ناباروری در دولت قبل تنها تفاهم‌‌نامه‌‌ای با وزارت بهداشت بود که خدمات کوچکی را تحت پوشش قرار می‌داد، در دولت سیزدهم ۹۰ درصد از هزینه‌های زوج‌های نابارور را تامین می‌کنیم.

صوت/تحلیلگر مسائل اقتصادی در گفتگو با «نود اقتصادی»:
با افزایش پوشش مکانیسم بیمه‌ای می‌توان به راحتی ارز ۴۲۰۰ تومانی دارو را حذف کرد

دکتر محمدرضا عبدالهی بیان کرد: می‌توان با مکانیسم بیمه‌ای تخصیص منابع را به شکلی طراحی کرد که بدون تغییر در پرداختی مردم ارز ۴۲۰۰ تومان را حذف کنیم. ۴ تا ۵ میلیون نفر تحت پوشش بیمه نیستند و شناسایی و تخصیص بیمه برای آن‌ها توسط وزارت تعاون کار سختی نیست.

نحوه دسترسی پزشکان به سامانه نسخه نویسی الکترونیکی تامین اجتماعی اعلام شد

بنابر اعلام سازمان تامین اجتماعی، ‏‏سامانه نسخه الکترونیک سازمان تأمین اجتماعی در دسترس تمامی مراکز درمانی طرف قرارداد است و تمامی پزشکان اعم از طرف قرارداد و غیرطرف قرارداد، می‌توانند با ثبت‌نام در سامانه نسخه الکترونیک سازمان به نشانی ep.tamin.ir و دریافت نام کاربری، نسبت به نسخه نویسی الکترونیک اقدام کنند.

۶۰ درصد شاغلین در بخش غیر رسمی فعالیت می‌کنند

به‌طور میانگین ۲۵ میلیون نفر در بنگاه‌های کوچک و بزرگ کشور مشغول فعالیت بوده‌اند که حدود ۶۰ درصد از آنها بدون پوشش بیمه‌ای در بخش غیررسمی مشغول فعالیت هستند.

«نود اقتصادی« بررسی کرد+نمودار
ریشه تیتر تحقیرآمیز روزنامه سازندگی برای بورکینافاسو

غفلت دولت روحانی از تعامل تجاری با بورکینافاسو


پربیننده