چهارشنبه بیست و پنجم تیر ۱۳۹۹ ساعت ۶:۴۰:۴۰ قبل از ظهر

اخبار مردم

عضو هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز:
اجرای مرحله دوم سهام عدالت کف خواسته‌های مردم از دولت است

مرتضی افقه بیان کرد: اجرای مرحله دوم سهام عدالت و توجه به جاماندگان سهام، کف ماجراست که دولت موظف است انجام دهد و اقدام و تدبیر بسیار خوبی است. اگر چه نیاز، بیشتر از این میزان است.

معاون وزیر اسبق اقتصاد:
اقتصاد ایران قابل مقایسه با اقتصاد ونزوئلا نیست/ برای نشان دادن وضعیت بعد اقتصاد کشوری نیاز به مقایسه با ونزوئلا نیست

حیدر مستخدمین حسینی با بیان اینکه اقتصاد ایران و ونزوئلا در بطن و کیفیت کاملا متفاوت از یکدیگر هستند، گفت: برای نشان دادن وضعیت بد اقتصاد لزومی به مقایسه با دیگر کشورها نیست.

یک فعال کارگری:
 ۸۰ درصد مردم در تامین مایحتاج ضروری خود مشکل دارند/ مگر دستمزدها ۳۵ درصد افزایش یافته که لوازم خانگی ۳۵ درصد گران می‌شود؟

حمید حاج اسماعیلی با بیان اینکه امروز ۸۰ درصد مردم در تامین مایحتاج ضروری خود دچار مشکل شده‌اند، گفت: مگر دستمزد کارگران ۳۵ درصد افزایش یافته که دولت چنین مجوزی را لطف خود به مصرف‌کننده می‌داند؟

معاون اسبق بانک مرکزی:
افزایش شاخص بورس هیچ سودی برای تولید ندارد

حیدر مستخدمین حسینی بیان کرد: در بازار سرمایه به دلیل خرید و فروش سهم ها این سهم و پول بین سهامداران در حال چرخش است و چیزی به سمت تولید نمی‌رود.

عضو هیات علمی دانشگاه تهران:
 کالاهای اساسی با نرخ ارز آزاد به دست مردم می‌رسد/ بانک مرکزی تبدیل به کارخانه چاپ پول شده

میثم موسایی با بیان اینکه کالاهای اساسی اکنون با ارز آزاد به دست مردم میرسد، گفت: وابستگی بانک مرکزی به وزارت اقتصاد و بدنه دولت این بخش مهم و تاثیرگذار را به یک کارخانه چاپ پول تبدیل کرده است.

فیلم/رئیس اسبق اتاق بازرگانی تهران در گفتگو با «نود اقتصادی» مطرح کرد؛
تمدید کارت بازرگانی متهم فراری توسط هیات رئیسه اتاق بازرگانی!


پربیننده