اخبار شرکتها-به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد ، بر اساس ارزیابی کمیته داوران، شرکت بیمه سرمد، موفق به دریافت جایزه مدیریت مالی ایران شد و عباس حقیقی رئوف، معاون مالی، اقتصادی این شرکت، لوح تندیس سه ستاره مدیریت مالی ایران را دریافت کرد.
بیمه سرمد سال گذشته نیز موفق به دریافت جایزه مدیریت مالی دو ستاره شده بود که در سال جاری با ارتقاء آن تندیس سه ستاره را کسب نمود.
برگزاری جایزه ملی مدیریت مالی ایران از سال 1389 بسترساز بهبود و ارتقاء سطح مدیریت مالی و اقتصادی در شرکت‌ها و سازمان‌های شرکت‌کننده بوده است؛ چراکه خبره ترین اساتید حوزه مالی و اقتصادی کشور با به کارگیری معتبرترین مدل های مالی دنیا برخی از سازمان ها را ارزیابی می کنند. این جایزه بسترساز بهبود و ارتقای سطح مدیریت مالی و اقتصادی در شرکت‌ها و سازمان‌های شرکت‌کننده است. 
آیین سیزدهمین دوره اعطای جایزه ملی مدیریت مالی ایران ،  چندی پیش  در سالن اجلاس سران برگزار گردید، رئیس مرکز پژوهش های مجلس، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، جمعی از مسئولان کشوری، شخصیت‌های علمی و مدیران بنگاه‌های بزرگ اقتصادی کشور، رئیس و دبیر جایزه ملی مدیریت مالی ایران حضور داشتند و جایزه در سه سطح تندیس، تقدیرنامه و گواهینامه به برگزیدگان اعطا شد.