اخبار شرکتها-به گزارش «نود اقتصادی»، امیرسامان اسفندیاری مدیرعامل شرکت کاغذسازی کاوه با اعلام این خبر گفت : این شرکت با جهش تولید محصولات با ارزش افزوده بالا و فروش موفق شد رکوردهای تازه ای را در آبان ماه سال جاری برجا گذارد و با دریافت پروانه تحقیق و توسعه از وزارت صمت، برگ زرین دیگری را به افتخارات خود اضافه نماید.

مدیر عامل کاغذسازی کاوه با اشاره به گزارش منتشر شده در سامانه کدال افزود: تولید کاغذ بسته بندی کاغذسازی کاوه در ماه  گذشته بالغ بر 2106 تن بود که با وجود شرایط سخت ناشی از شیوع ویروس کرونا رشد قابل ملاحظه ای را نشان می دهد.  همچنین از سوی دیگر، فروش این کاغذ که از ارزش افزوده بالایی برخوردار است با عبور از مرز 190 میلیارد ریال باعث ثبت رکورد تازه‌ای در آمار فروش این کاغذساز با سابقه شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات صنایع کاغذسازی کاوه ، اسفندیاری اظهار داشت : شرکت صنایع کاغذسازی کاوه با دارابودن آزمایشگاه مجهز و مرجع ، پرسنل متخصص و کارآزموده با پشت سر گذاشتن آزمایش های فنی و آزمون های تخصصی در آبان ماه سال جاری واجد شرایط دریافت پروانه تحقیق و توسعه از وزارت صنعت، معدن و تجارت شناخته شد. همچنین به عنوان یکی از اولین شرکت‌های کاغذسازی کشور، توانست  این پروانه را به دست بیاورد.

وی افزود:  از آنجا که کاغذسازی کاوه یک سازمان یادگیرنده است، این پروانه علاوه بر کمک بیشتر به فرایند پژوهش، موجب حرکت رو به جلو شرکت و گسترش دانش سازمانی نیز می شود.

بر اساس این گزارش، کاغذسازی کاوه از شرکت‌های تابعه هلدینگ سلولزی تاپیکو و شستا است و با نماد چکاوه در بازار بورس حضور دارد.